Odporne na uderzenia

Gwarancja wytrzymałych szkieł

Wybierając szkła bierzemy pod uwagę wiele czynników. Osoby aktywne, sportowcy a zwłaszcza dzieci to grupa klientów, dla której najważniejszym jest bezpieczeństwo użytkowania okularów. Gwarancją dobrego samopoczucia jest pewność, że soczewki są odporne na wstrząsy, uderzenia, zachowując przy tym najwyższe standardy optyczne czyli idealną ostrość obrazu, odpowiedni kontrast, filtr UV itp.

Takim rozwiązaniem jest materiał Trivex. Wykonana z niego bardzo lekka, bezpieczna soczewka jest tak wytrzymała, że stalowa kula o wadze 1kg upuszczona z wysokości 1,2m odbija się, nie rozbijając jej! Dzięki rewolucyjnemu procesowi produkcyjnemu połączonemu z unikalnymi właściwościami materiału, soczewki Trivex pozbawione są wewnętrznych naprężeń. W rezultacie szkła odporne na uderzenia i tak są one wyjątkowo przejrzyste i zapewniają doskonałe widzenie.

Soczewki okularowe Trivex oferują: doskonałe widzenie, bezpieczeństwo i niezawodność w każdej sytuacji, ochronę przed promieniowaniem UV odporność na zarysowania, komfort noszenia.

Wytrzymałe szkła okularowe Trivex dostępne są: z powłokami utwardzającymi i antyrefleksyjnymi oraz z Transitions VI (czyli fotochromy).